ordinační hodiny

Ordinační hodiny platí celý rok, případné krátkodobé změny, dovolené apod. najdete zde.

V naší ordinaci je zaveden objednací systém. Pokud nás potřebujete navštívit, objednejte se prosím.

Preferujeme zabezpečenou komunikaci přes virtuální sestru Emmy. Po jednoduchém jednorázovém přihlášení nám odešlete svůj požadavek a my se jej budeme snažit co nejdříve vyřídit. Sestra Emmy Vás provede všemi možnými situacemi, které potřebujete řešit, a nám usnadní práci. Následně se (pokud to bude potřeba) objednáte online na přesný termín - buď rovnou a nebo po vyzvání z naší ordinace. Když si nebudeme něčím jistí, zavoláme Vám.

www.sestraemmy.cz

Více informací o online objednávání nadete i zde na našich stránkách.

Telefon 384 363 568 nadále využívejte pro řešení akutních zdravotních potíží

Akutní potíže jsou takové, které musíme řešit hned (akutní onemocnění, bolesti břicha, bolesti na hrudi apod.).

Vzhledem k enormnímu telefonickému vytížení v poslední době nemůžeme zaručit, že všechny telefony ihned vyřídíme. Nejsme bohužel ani schopní reagovat zpětným voláním na nepřijaté hovory. Snažíme se v ordinační době věnovat pacientům a jejich obtížím přímo v ordinaci. Proto nám velice pomůžete, pokud se Vaše neakutní požadavky budete snažit vyřešit přes www.sestraemmy.cz případně objednání léků.

Objednejte se prosím vždy. Při akutním onemocnění nechoďte neobjednaní do čekárny, ale snažte se nás kontaktovat. Vyhneme se naplněné čekárně, kde se potkávají nemocní se zdravými, a vy budete ošetřeni v danou hodinu bez zbytečného čekání.

Mimořádně je možno domluvit vyšetření i mimo výše uvedené ordinační hodiny.

Návštěvní služba vždy po dohodě.