ceník

V našem zdravotnickém zařízení se neprovádějí žádné výkony vyžadující předběžný písemný informovaný souhlas pacienta. Neposkytujeme žádné ekonomicky náročnější způsoby léčby (placený nadstandard). Pro služby nehrazené ze zdravotního pojištění platí následující ceník.

očkování

V naší ordinaci samozřejmě provádíme všechna očkování hrazená zdravotními pojišťovnami (např. proti tetanu nebo proti chřipce a pneumokokům u osob starších 65 let, klíšťové encefalitidě u osob starších 50 let), navíc ale též nabízíme očkování proti infekčním nemocem nehrazené z prostředků zdravotních pojišťoven - zejména proti klíšťové encefalitidě a chřipce u mladších pacientů, dále např. virové hepatitidě atp. Dále poskytujeme očkování a poradenství pro cestovatele.

Cena očkovacích látek je pohyblivá, závisí na aktuálních cenách distributora. O aktuální ceně a dostupnosti očkovacích látek se informujte nejlépe na www.sestraemmy.cz nebo v ordinaci. Za aplikaci očkování nehrazeného ze zdravotního pojištění si k ceně vakcíny účtujeme 100,- Kč.


fyzioterapie

individuální fyzioterapie včetně vyšetření 30 minut 400 Kč

individuální fyzioterapie včetně vyšetření 45 minut 500 Kč

individuální fyzioterapie včetně vyšetření 60 minut 600 Kč

manuální lymfodrenáž dolních končetin 700 Kč

v naší ordinaci je možné platit platební kartou