Vzhledem k enormní vytíženosti telefonní linky jsme se rozhodli zavést novou, spolehlivější a bezpečnější formu komunikace, která zároveň umožňuje online objednání, vyměňování elektronických zpráv a zabezpečené odesílání příloh. Tím ušetří čas a uvolní telefon pro lidi s akutními potížemi a nebo pro ty, kteří online komunikaci nezvládají.

Při akutních zdravotních potížích se objednejte telefonicky na čísle 384 363 568.

Akutní potíže jsou takové, které bychom měli řešit dnes (např. akutní onemocnění, bolesti břicha či na hrudi, úraz apod.). Pokud si nejste jistí, zda Vaše potíže jsou akutní, raději také volejte. V případě ohrožení života volejte 155.

V ostatních případech pro komunikaci s ordinací prosím použijte "virtuální sestru":

Nahradí email a do velké míry i telefon. A hlavně nám ušetří čas, abychom se Vám mohli stoprocentně věnovat fyzicky u nás v ordinaci.

Jednoduché, intuitivní prostředí.

Potřebujete pouze internetový prohlížeč.

A jak Emmy funguje?

Po jednoduché registraci, která je velmi podobná online registraci do očkovacího centra nebo k vyplnění formuláře pro sčítání lidu, zadáte svůj požadavek (například objednání na prohlídku do práce, žádost o vystavení receptu a nebo konzultaci výsledků vyšetření). Váš požadavek bude evidován a my se ho budeme snažit vyřídit co nejrychleji ve volných chvilkách v rámci ordinační doby. E-mailem Vám potom přijde oznámení, že máte v Emmy odpověď, případně, že si můžete vybrat termín k návštěvě ordinace. Po opětovném přihlášení do Emmy se elektronicky objednáte (pokud to bude nutné) k návštěvě. Pokud nám nebude něco jasné, zavoláme Vám.

  • Registrace a používání Emmy je pro Vás bezplatná - platím jí já :-)

  • Pro registraci budete muset zadat e-mail, telefoní číslo, a abychom Vás mohli přiřadit do naší kartotéky v počítači, i Vaše rodné číslo. Emmy používá nejvyšší bezpečnostní standardy - podobně jako např. internetové bankovnictví.

  • V Emmy budete moci vyřídit požadavky i za ostatní rodinné příslušníky (babička, otec a pod.), pouze Vám to budeme muset nejdříve schválit (požadavek "Chci zastupovat pacienta v Emmy").

  • Všechny ostatní otázky Vám vyjasní internetové stránky www.sestraemmy.cz, kde najdete podrobné informace.

Nebojte se. Je to bezpečné a jednoduché. Zvládnete to, stejně jako já...